JoomlaTemplates.me by FatCow User Reviews

SIATKÓWKA PLAŻOWA W ŚWIDRZE

Opublikowano: niedziela, 30, październik 2011

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Siatkówka plażowa

25 i 26 września 2010r w Świdrze, przy pięknej słonecznej pogodzie witaliśmy jesień. Mimo, że złote liście zaczęły spadać z drzew, a temperatura odbiegła już znacznie od letnich upałów, to przy piaskowym boisku w Ognisku Wychowawczym w Świdrze zameldowało się duże grono amatorów siatkówki , by zawalczyć o zwycięstwo podczas VIII Otwartych Mistrzostw Otwocka i Powiatu Otwockiego w Siatkówkę Plażową.

 

siatkowka1

 

Sprawcą zawodów była kolejny raz organizacja pozarządowa pożytku publicznego -„Przywrócić Dzieciństwo” TPDzUl im. Kazimierza Lisieckiego –„Dziadka” w partnerstwie z Ogniskiem Wychowawczym „Świder”.

 

siatkowka2

 

Pomysłodawcą, motorem napędowym i głównym realizatorem tych mistrzostw jest od ośmiu lat radny miasta Otwocka – Pan Robert Kosiński wspierany przez rodzinę i przyjaciół, wśród których i w tym roku nie zabrakło Pana Janusza Golińskiego i Pana Andrzeja Dobrowolskiego.

W sobotę do rozgrywek zgłosiło się 16 drużyn juniorskich, które walczyły o zwycięstwo w dwóch kategoriach – dziewcząt i chłopców, a w niedzielę bój stoczyło na piachu pięknego boiska 16 drużyn seniorskich.

 

siatkowka3

 

oziom tych amatorskich zawodów był dość wysoki, tak że publiczność była usatysfakcjonowana. Niedzielne zawody zbiegły się z organizowanym przez Ognisko Festynem Rodzinnym „A w Świdrze już jesień” co sprawiło, że siatkarze mieli lepszy niż zwykle doping, a Siatkówka Plażowa naturalną promocję.
Nagrody – piękne puchary, piłki i torby sportowe, rower oraz słodycze i napoje ufundowali: Gmina Otwock, Powiat Otwocki, TKKF i „Przywrócić Dzieciństwo” TPDzUl im. K. Lisieckiego – „Dziadka”

Sponsorom dziękujemy, a zwycięzcom i pozostałym zawodnikom składamy gratulacje.                           
Piotr Klemt

NAGRODY JUNIORÓW:

CHŁOPCY:

  • 1 miejsce Słyk Michał, Bąbel Sebastian 2 puchary, 2 piłki

  • 2 miejsce Szczegłek Kacper, Grędzik Bartek 2 puchary, 2 torby sportowe

  • 3 miejsce Połosak Michał, Jarosławski Sebastian 2 puchary, 2 torby sportowe

DZIEWCZĘTA:

  • 1 miejsce - Niewińska Paulina, Łukasik Martyna 2 puchary, 2 piłki

  • 2 miejsce - Kuźnia Paulina, Zduńczyk Klaudia 2 puchary, 2 torby sportowe

  • 3 miejsce - Kowalska Ola, Bodalska Ola 2 puchary, 2 torby sportowe

NAGRODY SENIORÓW:

  • 1 miejsce - Dryński Sebastian, Zackiewicz Paweł - 2 puchary, 2 piłki

  • 2.miejsce - Słyk Michał, Kamiński Michał - 2 puchary, 2 torby sportowe

  • 3 miejsce - Kozłowski Mateusz, Dowgwiłowicz Marek - 2 puchary, 2 torby sportowe

NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU:

  • Dryński Sebastian - puchar

NAGRODA DLA SZCZĘŚCIARZA ZAWODÓW

  • Kibic – Zawadka Dawid - rower

LISTA UCZESTNIKÓW

JUNIORZY
Umiastowski Adrian, Przybysz Mateusz
Matuszewski Paweł, Matuszewski Piotr
Antosiewicz Sławek, Słowik Mateusz
Niewińska Paulina, Łukasik Martyna
Szyszka Dominik, Nejman Michał
Wicik Piotr, Nowak Jakub
Kowalska Ola, Bodalska Ola
Słyk Michał, Bąbel Sebastian
Lichocki Cezary, Korabik
Zduńczyk Klaudia, Kuźnia Paulina
Szczegłek Kacper, Grędzik Bartek
Strzelecki Mateusz, Gierłowski Kamil
Szaciłło Łukasz, Czub Krzysztof
Jarosławski Sebastian, Połosak Michał
Matuszewska Sandra, Zakrzewska Ola
Sokół Łukasz, Górski Łukasz

SENIORZY:
Wójcik Michał, Bocian Łukasz
Jarosławski Sebastian, Połosak Michał
Szyszka Grzegorz, Bąbel Sebastian
Dryński Sebastian, Zackiewicz Paweł
Trznadel Jakub, Markowski Mateusz
Kociszewski Mariusz, Zduńczyk Damian
Rybałtowski Jakub, Gawroński Jakub
Sokół Łukasz, Górski Lukasz
Słyk Michał, Kamiński Michał
Szczegłek Kacper, Grędzik Bartosz
Zieliński Adam, Lewandowski Mariusz
Majchrzak Adam, Sowiński Grzegorz
Tymiński Daniel, Piłka Łukasz
Wicik Piotr, Rydelek Mirosław
Dowgwiłowicz Marek, Kozłowski Mateusz
Szostak Paulina, Bąk Andrzej